Održane promocije studenata sveučilišnog preddiplomskog studija

Dana 14. i 15. siječnja 2011. godine održane su svečane promocije na Ekonomskom fakultetu - Zagreb. Promovirani su studenti koji su završili sveučilišni preddiplomski studij Ekonomije i Poslovne ekonomije, čijim završetkom se stječe naziv sveučilišni prvostupnik/prvostupnica. Skraćeni naziv je univ.bacc.oec. Kolegama čestitamo i želimo puno poslovnog uspjeha! Fotogalerija je dostupna klikom na naslov ove vijesti.

Kolegama čestitamo i želimo puno poslovnog uspjeha!

Fotogalerija je dostupna ovdje>>>