Održan ERASMUS+ info dan

Ured za međunarodnu suradnju Ekonomskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu 21. siječnja 2016. organizirao je informativni dan o ERASMUS + programu za studentsku mobilnost  kao i o ostalim mogućnostima mobilnosti za studente.

Na samom početku okupljene studente je pozdravio prof. dr. sc. Jurica Pavičić, prodekan za međunarodnu suradnju i akreditacije. Suzana Karabaić, voditeljica Ureda za međunarodnu suradnju održala je uvodnu prezentaciju o mobilnosti, dok je Ivana Bacan, koordinatorica za odlaznu mobilnost prezentirala mogućnosti mobilnosti za studente s naglaskom na ERASMUS +.

Ove godine zemlja partnere je bila Bugarska, stoga ju je  predstavila je Tanya Dimitrova, veleposlanica Bugarske u RH.

Studenti su imali prilike saznati i više o stipendiji „Best of South East“ koju dodjeljuje ERSTE & STEIERMÄRKISCHE BANK D.D.

U sklopu ERASMUS+ Info dana organiziran je i „EFZG sajam mobilnosti“ na kojem su studenti koji su bili na razmjeni i strani studenti koji su ovdje na razmjeni davali informacije svim zainteresiranima o sveučilištima/fakultetima koji se mogu odabrati za razmjenu u ak. god. 2016./17.

Na kraju su uslijedile prezentacije iskustva studenata EFZG-a koji su bili na mobilnosti i prezentacije iskustva stranih studenata na razmjeni na EFZG-u.