Održan Dan informacijske tehnologije

U sklopu Dana otvorenih vrata Ekonomskog fakulteta održan je tradicionalni Dan informacijske tehnologije u organizaciji Katedre za informatiku. Dan informacijske tehnologije održava se već devetu godinu zaredom. Ove godine bio je posvećen primjeni ICT-a u državnim tijelima i javnim institucijama.
Ove godine povodom 90. obljetnice Ekonomskog fakultet u Zagrebu organizirana je svečanost koja predstavlja jedinstven spoj ekonomije i informatike. Tema ovogodišnjeg skupa bila je primjena informacijsko komunikacijske tehnologije u poslovanju države. Deveti po redu Dan informacijske tehnologije sudionike je upoznao s novostima na području poslovne informatike, a poseban naglasak bio je na primjenama u državnim tijelima i javnim institucijama.

Link na službene stranice Dana informacijske tehnologije

Link na foto-galeriju EFZG-a