Odluka o izvanrednom ispitnom roku

Redovitim i izvanrednim studentima Ekonomskog fakulteta – Zagreb odobrava se pravo pristupa ispitu u izvanrednom ispitnom roku koji će se održati od 04. do 15. travnja 2011. godine. Cjeloviti tekst odluke u kojem su navedene kategorije studenata, te načini prijavljivanja, dostupan je klikom na naslov ove vijesti. Popis ispitnih termina dostupan je u kategorji Za studente - Ispitni termini.

Temeljem članka 34. Statuta Ekonomskog fakulteta – Zagreb, Fakultetsko vijeće na sjednici održanoj 29. ožujka 2011. godine, donosi

O D L U K U
o izvanrednom ispitnom roku

I.

od 04. do 15. travnja 2011. godine

za sljedeće studente:
1. apsolvente dodiplomskog (predbolonjskog) studija,
2. studente stručnog studija koji su odslušali V semestar,
3. studente preddiplomskog sveučilišnog studija koji su odslušali VIII semestar,
4. studente diplomskog sveučilišnog studija koji su odslušali II semestar,
5. studente koji su završili stručni studij te nastavili studij na preddiplomskom sveučilišnom studiju - polažu isključivo razlikovne kolegije,
6. studente diplomskog studija koji polažu razlikovne kolegije
7. goste studente i
8. odlazne studente.

Studenti pod rednim brojem 1. (apsolventi dodiplomskog studija) prijavljuju ispite putem studomata (ISVU ili OPUS).

Studenti pod rednim brojem 2, 3, 4, 5, 6, 7. i 8 prijavljuju ispite običnom prijavnicom, koju je potrebno ovjeriti u Referadi za preddiplomski i diplomski studij te istu ubaciti u sandučić ili predati tajnici Katedre uz preduvjet da su kolegije odslušali. Neovjerene prijavnice smatrat će se nevažećima i neće biti izvršena prijava ispita.
Prijavu ispita nije moguće obaviti preko studomata.

II.
Ova Odluka primjenjuje se u akademskoj godini 2010./2011.

DEKAN FAKULTETA

Prof. dr. sc. Tonći Lazibat

Popis ispitnih termina dostupan je u kategorji Za studente - Ispitni termini.