Objavljeni rezultati natječaja ERASMUS za nastavno i nenenastavno osoblje

Sa Ekonomskog fakulteta uspješno su prošle natječaj: prof. dr. sc. Vesna Bosilj Vukšić, prof. dr. sc. Marina Dabić, te prof. dr. sc. Alka Obadić (za održavanje nastave), te Sabina Storjak (za stručno usavršavanje nenastavnog osoblja).
Na stranicama Sveučilišta u Zagrebu objavljeni su rezultati natječaja za nastavno osoblje u okviru programa ERASMUS. Sa Ekonomskog fakulteta uspješno su prošle natječaj: prof. dr. sc. Vesna Bosilj Vukšić, prof. dr. sc. Marina Dabić, te prof. dr. sc. Alka Obadić (za održavanje nastave na sveučilištima u EU), te Sabina Storjak (za stručno usavršavanje nenastavnog osoblja). Više informacija o natječaju, rezultatima te institucijama na koje odlaze naše djelatnice dostupno je ovdje.