Obavijest studentima razlikovnih kolegija na Diplomskom sveučilišnom studiju

Studenti koji su u akademskoj 2013./2014. godini, upisali razlikovnu godinu na Diplomskom sveučilišnom studiju, trebaju se uključiti u redovnu nastavu sukladno satnici (redoviti studenti razvrstani su prema prezimenu, dok izvanredni studenti imaju posebnu studentsku grupu). Vezano uz gradivo prva dva tjedna nastave, studenti se mogu javiti predmetnim nastavnicima u vrijeme konzultacija. U slučaju preklapanja satnice, studenti se trebaju javiti u studentsku referadu do petka 25.10.2013.
Studenti koji su u akademskoj 2013./2014. godini, upisali razlikovnu godinu na Diplomskom sveučilišnom studiju, trebaju se uključiti u redovnu nastavu sukladno satnici (redoviti studenti razvrstani su prema prezimenu, dok izvanredni studenti imaju posebnu studentsku grupu). Vezano uz gradivo prva dva tjedna nastave, studenti se mogu javiti predmetnim nastavnicima u vrijeme konzultacija. U slučaju preklapanja stanice, studenti se trebaju javiti u studentsku referadu g. Zdravku Ugrini do petka 25.10.2013. godine.