Obavijest o neplaćanju studentskih participacija za upis na diplomske sveučilišne studije

Studentske participacije navedene na rang listama za upis redovitih studenata u prvu godinu Diplomskih sveučilišnih studija „Poslovna ekonomija“ i „Ekonomija“ akademske 2010/2011. godine su samo informativnog karaktera.
Sukladno Ugovoru o financiranju troškova studija za redovite studente Ministarstva znanosti, obrazovanja i športa RH i Sveučilišta u Zagrebu ur. broj: 380-07/1-10-2. od 30. lipnja 2010. godine studentske participacij
Sukladno Ugovoru o financiranju troškova studija za redovite studente Ministarstva znanosti, obrazovanja i športa RH i Sveučilišta u Zagrebu ur. broj: 380-07/1-10-2. od  30. lipnja 2010. godine studentske participacije za upis redovitih studenata u prvu godinu diplomskog sveučilišnog studija u akademskoj 2010/2011. godini ne plaćaju studenti.