Novi dekan EFZG-a prof. dr. sc. Lajoš Žager stupio na dužnost

Prof. dr. sc. Tonći Lazibat, dosadašnji dekan Ekonomskog  fakulteta Sveučilišta u Zagrebu, na sjednici Fakultetskog vijeća održanoj 30. rujna 2014.simboličnom predajom dekanskog lanca ustupio je dužnost novom dekanu prof. dr. sc. Lajošu Žageru.
 Novi dekan EFZG-a prof. dr. sc. Lajoš Žager stupio na dužnost
Dekan Lazibat zahvalio se svim suradnicima, profesorima i nenastavnom osoblju na suradnji, a novom dekanu poželio puno sreće i uspjeha na novoj dužnosti.
Podsjetimo,  prof. dr. sc. Žager za novog dekana za mandatno razdoblje akademskih godina 2014./2015. i 2015./2016. izabran je na sjednici Fakultetskog vijeća održanoj 7. svibnja 2014.
Novi prodekani biti će predstavljeni 1. listopada na konstituirajućoj sjednici.