Nastava na engleskom jeziku u ljetnom semestru 2010./2011. - prijave i upisi

Prijave za kolegije na engleskom jeziku u ljetnom semestru 2010./2011. otvorene su do 13.2.2011. Upisi će se održati od 14.-16.2.2011. u sobi br. 5 u Studentskoj referadi, uz predočenje indeksa i potvrde o plaćanju. Detaljne informacije dostupne su klikom na naslov ove vijesti.

Nastava na engleskom jeziku u ljetnom semestru 2010./2011. – prijeve i upisi

Link za prijavu: default.aspx?id=9202

Tko se može prijaviti:
Redovni i izvanredni studenti preddiplomskog sveučilišnog studija imaju mogućnost upisa određenog broja kolegija na engleskom jeziku u ljetnom semestru 2011. akademske godine.
Izvanredni studenti mogu upisivati kolegije na engleskom prema istim kriterijima kao i redovni studenti. Studenti mogu upisati kolegije samo s godine u koju su trenutno upisani i ne mogu ponovo upisati kolegije koje su već upisali i odslušali na hrvatskom.

Uvjeti upisa:
• ukupni prosjek ocjena - najmanje 3,5
• ocjene iz engleskog jezika - vrlo dobar (4) ili odličan (5)

Novčana naknada:
• za kolegije prve, druge i treće godine – 1.500,00 HRK po kolegiju
• za kolegije četvrte godine – 750,00 HRK po kolegiju

Popis kolegija na engleskom jeziku je dostupan na:
default.aspx?id=12465

Način i mjesto plaćanja kolegija:
Uplate se mogu izvršiti na žiro račun 2360000-1101351242 u bilo kojoj banci ili pošti.
Uplatnica za plaćanje podiže se u Skriptarnici fakulteta.

Koliko je kolegija moguće upisati:
Studenti prve, druge i treće godine mogu upisati samo jedan kolegij na engleskom po semestru, a studenti četvrte godine mogu upisati i više kolegija, odnosno sve kolegije koji su ponuđeni na engleskom jeziku.
Studenti prve godine predočavaju samo dokaz o poznavanju engleskog jezika.
NAPOMENA: studenti koji nisu engleski jezik slušali na Fakultetu mogu priložiti potvrdu o znanju engleskog jezika iz škole stranih jezika, TOEFL ili neki drugi certifikat.

Održavanje nastave:
Da bi se nastava održavala potrebno je da se sakupi minimalno 12 studenata po grupi. Za broj studenata od 6-11 nastava će se održavati u konzultativnom obliku. Nastave neće biti ako je upisano manje od 6 studenata po grupi.
Ukoliko se dogodi da je upisan premali broj studenata za održavanje pojedinog kolegija na engleskom jeziku, studentima koji su upisali taj kolegij bit će izvršen povrat uplaćenih sredstava za slušanje istog.
Odluka o tome da li će se održavati pojedini kolegiji na engleskom bit će donesena tek nakon završenih upisa, tj. nakon što se utvrdi broj upisanih studenata po pojedinom kolegiju.

Dodatne informacije:
Ured za međunarodnu suradnju, soba 1, prizemlje, telefon: 01/ 238 32 32, djukica@efzg.hr ; pmatijasec@efzg.hr