Nagrada za e-learning kolegij - Marketing

NAGRADA ZA PEDAGOŠKO/DIDAKTIČKO OBLIKOVANJE E-KOLEGIJA dodijeljena kolegiju MARKETING (Nositelj i suradnici: doc. dr.sc. Dubravka Sinčić Ćorić, mr.sc. Sandra Horvat, mr.sc. Irena Pandža Bajs Ekonomski fakultet). Više informacija - klikom na naslov ove vijesti.
Kolegij Marketing nagrađen u kategoriji:

NAGRADA ZA PEDAGOŠKO/DIDAKTIČKO OBLIKOVANJE E-KOLEGIJA

Izvadak iz ocjene kolegija:
LMS kolegija sadrži sve potrebne materijale za usvajanje gradiva te dopunske materijale poput rječnika i baze slikovnog materijala. S aspekta pedagoškog oblikovanja posebno je važan način na koji je korištena tehnologija bloga za prezentaciju studentskih zadaća i njihovo aktivno integriranje u obrazovni proces. Slično vrijedi i za korištenje diskusijskog foruma. Ovaj kolegij predstavlja svojevrsni putokaz drugim sličnim predmetima što i kako napraviti kao važan korak ka korištenju prednosti novih tehnologija u nastavnom procesu.

Više informacija možete pogledati na web mjestu: