Japanski veleposlanik posjetio Ekonomski fakultet

Nj.E. g. Keiji Ide, veleposlanik Japana u Republici Hrvatskoj i prvi tajnik zadužen za gospodarske odnose Masashi Shigeno 22. svibnja 2015. posjetili su Ekonomski fakultet. Tom prilikom ugostio ih je prof. dr. sc. Lajoš Žager, dekan fakulteta sa suradnicima prof. dr. sc. Juricom Pavičićem, prodekanom za međunarodnu suradnju i akreditacije i Suzanom Karabaić, voditeljicom Ureda za međunarodnu suradnju.
Razgovaralo se o razvoju akademske suradnje između Ekonomskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu i japanskih sveučilišta, o programima razmjene gostujućih profesora i studenata, ali i o povezivanju gospodarstvenika i akademske zajednice.
Dekan Žager i suradnici iskazali su potporu razvoju i unapređenju akademske i drugih oblika suradnje.