Izvanredni ispitni rok

Redovitim i izvanrednim studentima Ekonomskog fakulteta – Zagreb odobrava se pravo pristupanja ispitima u izvanrednom ispitnom roku koji će se održati od 01. do 12. travnja 2014. godine. Popis studenata koji imaju pravo pristupa dostupan je klikom na naslov vijesti. Termini održavanja ispita bit će objavljeni na uobičajenom mjestu.

Temeljem članka 34. Statuta Ekonomskog fakulteta – Zagreb, Fakultetsko vijeće na sjednici održanoj 25. veljače 2014. godine donosi

O D L U K U
o izvanrednom ispitnom roku

I.

od 01. do 12. travnja 2014. godine
za sljedeće studente:
1. apsolvente dodiplomskog (predbolonjskog) studija,
2. studente stručnog studija koji su odslušali V semestar,
3. studente preddiplomskog sveučilišnog studija koji su odslušali VIII semestar,
4. studente diplomskog sveučilišnog studija koji su odslušali II semestar,
5. studente koji su završili stručni studij i nastavili studij na preddiplomskim sveučilišnim studijima (polažu isključivo razlikovne kolegije),
6. studente diplomskih sveučilišnih studija koji su odslušali razlikovne kolegije (polažu isključivo razlikovne kolegije),
7. studente preddiplomskog sveučilišnog studija Poduzetništvo u Bjelovaru,
8. goste studente i
9. odlazne studente.

Studenti pod rednim brojem 1. (apsolventi dodiplomskog studija) prijavljuju ispite putem studomata (ISVU ili OPUS).

Studenti pod rednim brojem 2,3,4,5,6,7,8 i 9 prijavljuju ispite običnom prijavnicom, koju je potrebno ovjeriti u Referadi za preddiplomski i diplomski studij te istu ubaciti u sandučić ili predati tajnici katedre. Neovjerene prijavnice smatrat će se nevažećima i neće biti izvršena prijava ispita. Prijavu ispita nije moguće obaviti preko studomata.

II.

Ova Odluka primjenjuje se u akademskoj godini 2013./2014.

DEKAN FAKULTETA

Prof. dr. sc. Tonći Lazibat