ITHAS – International Tourism & Hospitality Academy at Sea, 2013

Ekonomski fakultet u Zagrebu i ove godine je organizator međunarodnog studijskog putovanja studenata turizma ITHAS – International Tourism & Hospitality Academy at Sea, 2013. Ovaj jedinstveni projekt edukacije studenata smjera turizam u svijetu održava se već osmu godinu za redom. ITHAS 2013 odvijat će se od 4. do 11. svibnja 2013. godine na ruti: Makarska – Ploče – dolina Neretve – Međugorje – Mostar – Brač – Vodice – Zadar – Trogir.

Ovdje pronađite više informacija