Erasmus pripremni posjet Sveučilištu Carlos III u Madridu

Agencija za mobilnost i programe EU prihvatila je prijavu prof. dr. sc. Hane Horak za Erasmus pripremni posjet Sveučilištu Carlos III u Madridu. Cilj ovog posjeta je ostvarenje suradnje i sklapanje Erasmus sporazuma između Ekonomskog fakulteta u Zagrebu i Instituta za europsko pravo Francisco de Vittoria Sveučilišta Carlos III u Madridu. Cilj suradnje je poticanje međusobne mobilnosti između ove dvije institucije te interdisciplinarna suradnja u okviru izučavanja prava i politika EU. Ovo je prvi pripremni posjet odobren u okviru Sveučilišta u Zagrebu, te se u cijelosti financira od strane Agencije za mobilnost i programe EU.