Ekonomski fakultet i Škoda Auto University potpisali Sporazum o suradnji

Doc. Ing. Pavel Mertlík, rektor Škoda Auto Universityja i prof. dr. sc. Lajoš Žager, dekan Ekonomskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu potpisali su 19. lipnja 2015. Sporazum o suradnji ovih dviju institucija.

Sporazumom je omogućena razmjena i suradnja u svim akademskim područjima kao što su  razmjena studenata i osoblja, sudjelovanje u međunarodnim projektima te mogućnost  suradnje na zajedničkim nastavnim programima.
Uz potpisnike potpisivanju sporazuma nazočili su i mgr. Petr Šulc, prorektor Škoda Auto Universityja, prodekani Ekonomskog fakulteta prof. dr. sc. Jurica Pavičić, izv. prof. dr. sc. Anita Pavković i Suzana Karabaić, voditeljica Ureda za međunarodnu suradnju.