Dodijeljene Rektorove nagrade

Dodijeljene Rektorove nagrade
Na Ekonomskom fakultetu 6. srpnja 2017. održana je svečana dodjela Rektorove nagrade. Povjerenstvo za Rektorovu nagradu pregledalo je studentske radove koje su predložile sastavnice Sveučilišta u Zagrebu te je izabralo ukupno 184 rada u pet kategorija: 123 rada u a) kategoriji za individualni znanstveni i umjetnički rad (jedan ili dva autora), 28 u b) kategoriji za timski znanstveni i umjetnički rad (tri do deset autora), 4 u d) kategoriji za "veliki" timski znanstveni i umjetnički rad (više od deset autora), 7 u e) kategoriji za posebne natjecateljske uspjehe pojedinaca ili timova i 22 u f) kategoriji za društveno koristan rad u akademskoj i široj zajednici.
Prigodom svečane podjele nagrada organizirana je i izložba postera nagrađenih radova dobitnika Rektorove nagrade.
Dobitnici Rektorove nagrade s Ekonomskog fakulteta
Kategorija: (a) Nagrada za individualni znanstveni i umjetnički rad (jedan ili dva autora)
Marko Čular, Sven Grbić: Učinci i posljedice organiziranja velikih sportskih natjecanja: Svjetsko rukometno prvenstvo 2009.
Kategorija: (d) Nagrada za „veliki“ timski znanstveni i umjetnički rad (više od deset autora)
Mario Jeličić, Giacomo Trenz, Karlo Knezić, Luka Knezić s Ekonomskog fakulteta te studenti s Filozofskog fakulteta i Akademije likovnih umjetnosti: Promocija Hrvatske kulture tijekom Europskih sveučilišnih igara u Zagrebu i Rijeci 2017. godine izradom interaktivnih skulptura hrvatskih izuma
Fran Fiolić s Ekonomskog fakulteta te studenti s Fakulteta strojarstava i brodogradnje te Fakulteta elektrotehnike i računarstva: Projekt Formula Student - Strix
Kategorija: (f) Nagrada za društveno koristan rad u akademskoj i široj zajednici
Vedran Anušić, Lucija Basić, Domagoj Leko, Tara Masnec, Marta Oršanić, Antonija Šiško, Tena Šurbek, Elena Šutila, Viktor Vukelić, Ines Zubčić, Marta Zemljić te studenti  s Fakulteta političkih znanosti, Pravnog fakulteta, Filozofskog fakulteta, Akademije dramskih umjetnosti, Edukacijsko – rehabilitacijskog fakulteta i Fakulteta strojarstva i brodogradnje: Model European Union Zagreb 2016 (MEUZ 2016)
Paula Šandrk, Ivana Divić, Grigor Batdar, Frane Nonković, Sara Arapović, Ana Baketa, Tea Blatun, Ida Boras, Andrea Brezović, Magdalena Cvijanović, Dora Gaćeša, Maja Perić, Lucija Priljević, Juraj Puljić, Ivona Radoš i Maja Rupčić: Projekt Ekonomske klinike „Financijska pismenost osnovnoškolaca“
Barbara Barbarić, Gianluca Bartolović, Matej Findri, Tea Logožar, Aleksandra Lovrić, Tihana Nađ, Tanja Ožić - Bašić, Patricija Oreški, Antonio Tandara, Ivo Teški i Petra Vidović: Projekt „Europski tjedan novca“
Dijana Pjevač: Projekt „Dajmo im da uče“
Popis svih dobitnika Rektorove nagrade dostupan je na poveznici.

Galerija slika >>