Dodatni ispitni rok

U razdoblju od 03. do 07. listopada 2011. godine na Ekonomskom fakultetu – Zagreb održat će se još jedan dodatni ispitni rok. Raspored održavanja ispita bit će objavljen u kategoriji Za studente > Ispitni termini. Klikom na naslov vijesti, dostupan je tekst ODLUKE.

Zagreb, 07.09.2011.

Temeljem članka 18. Statuta Ekonomskog fakulteta – Zagreb, a sukladno članku 42. toč. 5. Pravilnika o studiranju na preddiplomskim i diplomskim studijima Sveučilišta u Zagrebu, dekan Fakulteta prof. dr. sc. Tonći Lazibat donosi sljedeću

O D L U K U
o održavanju dodatnog ispitnog roka

U razdoblju od 03. do 07. listopada 2011. godine na Ekonomskom fakultetu – Zagreb održat će se još jedan dodatni ispitni rok iz svih kolegija za studente dodiplomskih, preddiplomskih i diplomskih sveučilišnih studija te stručnog studija.

Raspored održavanja ispita bit će objavljen na internetskoj stranici Fakulteta.

DEKAN FAKULTETA

Prof. dr. sc. Tonći Lazibat