Delegacija XV. gimnazije posjetila Ekonomski fakultet

Delegacija XV. gimnazije Ljiljana Crnković, prof., v.d. ravnatelja / koordinatorica Međunarodne mature i Sandra Markota Sever, prof., voditeljica Diploma Programa posjetile su 17. veljače 2016. Ekonomski fakultet.
Delegacija XV. gimnazije, poznatije pod nazivom MIOC, Ljiljana Crnković, prof., v.d. ravnatelja / koordinatorica Međunarodne mature i Sandra Markota Sever, prof., voditeljica Diploma Programa posjetile su 17. veljače 2016. Ekonomski fakultet.
Tom prigodom održan je radni sastanak na kojem su prisustvovali dekan Lajoš Žager, prodekani Jurica Pavičić i Mislav Ante Omazić, profesor Mario Spremić, asistentice Andrea Razum i Dajana Barbić te voditeljica Ureda za međunarodnu suradnju Suzana Karabaić.  Kroz kratku prezentaciju gošćama su prezentirani rad fakulteta, studijski programi, međunarodna suradnja, studentske nastavne i izvannastavne aktivnosti te ostale mogućnosti koje su na raspolaganju studentima. Razgovaralo se i o mogućnostima suradnje između dviju institucija, a asistentice Razum i Barbić prezentirale su i program financijske pismenosti u sklopu kojeg će se provoditi i niz aktivnosti namijenjenih srednjoškolcima te nastavnicima u srednjim školama.