Delegacija Fakulteta za menadžment iz Kopra posjetila Ekonomski fakultet Zagreb

Predstavnici Fakulteta za menadžment iz Kopra: prof. dr. Matjaž Novak, dekan, prof. dr. Mirko Markič, predstojnik Katedre za menadžment, izr. prof. dr. Danila Djokić i  izr. prof. dr. Klemen Kavčič posjetili su 3. ožujka naš Fakultet.
Delegacija Fakulteta za menadžment Sveučilišta u Primorskoj, Slovenija, posjetila je 3. ožujka 2016. Ekonomski fakultet u Zagrebu. Tom prilikom održan je radni sastanak kojem su nazočili predstavnici Fakulteta za menadžment prof. dr. Matjaž Novak, dekan, prof. dr. Mirko Markič, predstojnik Katedre za menadžment, izr. prof. dr. Danila Djokić i  izr. prof. dr. Klemen Kavčič te predstavnici Ekonomskog fakulteta dekan prof. dr. sc. Lajoš Žager, prodekani  izv. prof. dr. sc. Anita Pavković, prof. dr. sc. Nataša Erjavec i izv. prof. dr. sc. Mislav Ante Omazić, prof. dr. sc. Darko Tipurić, pročelnik Katedre za organizaciju i menadžment i Suzana Karabaić, voditeljica Ureda za međunarodnu suradnju.

Potpisan je i sporazum između dviju institucija koji daje široki okvir buduće suradnje na svim poljima, od znanstvene i nastavne suradnje do razmjene osoblja i studenata. Osim toga, razgovaralo o nekoliko konkretnih projekata koje bi dva fakulteta trebali zajedno pokrenuti.