Danubia Summer University 2011

Erste Bank Summer University Danubia je tijekom mjeseca srpnja okuplja studente iz Austrije, Češke, Hrvatske, Mađarske, Slovačke, Srbije, Rumunjske i Ukrajine. Radi se o kružnom tipu škole, dakle provodi se po nekoliko dana u svakom gradu. Prijave za ovogodišnju Danubiu počele su 01.03.2011, a traju do 15.04.2011. Klikom na naslov vijesti dostupne su detaljnije informacije.

Od 01.03.2011.  počele su prijave za međunarodnu ljetnu školu Erste Bank Summer University DANUBIA. Riječ je o ljetnoj škola koja tijekom mjeseca srpnja okuplja studente iz Austrije, Češke, Hrvatske, Mađarske, Slovačke, Srbije, Rumunjske i Ukrajine. Krajnji rok za podnošenje prijave je 15.04.2011.

Ljetna škola se izvodi u dva modula: Financial Services i Human Resource Management. Sva nastava i ispiti odvijaju se na engleskom jeziku.

Detaljnije informacije o gradovima i terminima, kao i elektronička verzija prijavnice nalazi se na default.aspx?id=6880