Međunarodni Tjedan svijesti o prijevarama - studentsko istraživanje

Povodom obilježavanja Međunarodnog tjedna svijesti o prijevarama te uključivanja mladih u tokove političkih procesa i Deloitte Croatia i ove godine u suradnji s partnerima provodi regionalno istraživanje na temu „Percepcija prijevare i korupcije te kriteriji za otkrivanje (ne)korumpiranog ponašanja među studentima u Bosni i Hercegovini, Hrvatskoj i Sloveniji“.

U Hrvatskoj istraživanje provode Ekonomski fakultet ZagrebEkonomski fakultet u OsijekuSveučilište Libertas-Libertas International UniversityVisoka poslovna škola PAR-Rijeka, Veleučilište VERN i Visoko učilište Algebra.

Glavni cilj istraživanja je istražiti pojavnost i raširenost korupcije te generalnu percepciju studenata spram prijevara u hrvatskom društvu. Rezultati istraživanja bit će predstavljeni javnosti na konferenciji povodom održavanja Međunarodnog tjedna svijesti o prijevarama 16. studenoga 2020. godine.

Pozivamo studente da popune predmetni upitnik dostupan na linku: www.deloitte.com/hr/studentska-anketa.
Upitnik je otvoren do 1. listopada 2020. godine.

Više informacija pogledajte na Facebooku i LinkedInu.