Studentski Lider klub

Piše:
piše Jozo Knez
[email protected]

Na Ekonomskom fakultetu u Zagrebu, 15. siječnja održat će se Međunarodni sajam mobilnosti - Razmijeni se! 2020. Na sajmu će svi zainteresirani studenti koji žele iskusiti život i studiranje u inozemstvu, koji žele saznati gdje ići na studentsku razmjenu i koji od poslodavaca žele čuti zašto je važna međunarodna razmjena studenata saznati sve što je potrebno uz razne prezentacije i panele poslodavaca.

Sajam organizira Ured za međunarodnu suradnju Ekonomskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu u suradnji sa studentskim udrugama Ekonomska klinika i HSA, a namijenjen je studentima Ekonomskog fakulteta.

Glavni govornik bit će Joe Bašić, glavni organizator ULTRA EUROPE, osnivač i direktor MPG, vodeće marketinške i promocijske agencije u jugoistočnoj Europi, a program će obuhvatiti i edukativna i interesantna predavanja te razgovore i predstavljanje preko 140 međunarodnih partnerskih institucija EFZG-a za razmjenu.

Uz Bašića koji je glavni govornik, predstavit će se i tvrtke poput Infobipa i FOREA.

23. travanj 2024 16:37