Obavijesti i ispitni rokovi

OBAVIJESTI

Studenti sveučilišnih studija, koji za ljetni semestar imaju potpis u indeksu, trebaju se javiti svom nastavniku kako bi se dogovorili oko unosa ocjena i prijave ispitnog roka.

VAŽNA OBAVIJEST!
Uvjeti za reguliranje obveza iz kolegija Tjelesna i zdravstvena kultura navedeni su na sljedećem linku: UVJETI TZK

Zbog velikog broja studenata u učionici te nemogućnosti prijave u istu, otvorena je učionica #Tjelesna i zdravstvena kultura u koju se mogu prijaviti svi studenti koji nisu prijavljeni u prethodnu. Materijali su isti u obje učionice.

Zbog aktuelne krize, nastavni sadržaj prilagođen radu u zatvorenom prostoru (stanu, kući), omogućen je na google učionici pod nazivom TJELESNA I ZDRAVSTVENA KULTURA. Informacije i link nalaze se u izborniku "VJEŽBE NA CLASSROOMU".