OBAVIJEST O ODRŽAVANJU ISPITA IZ KOLEGIJA ORGANIZACIJA I MENADŽMENT ZAŠTITE OKOLIŠA 16.09.2020.

Ispit iz „Organizacije“ i „Menadžmenta zaštite okoliša“ održat će se usmeno online na Google Meet linku  https://meet.google.com/kca-kjyi-xfq?authuser=0&hs=179

Ispiti će se održati prema sljedećem rasporedu: Organizacija u 09:00; Menadžment zaštite okoliša u 10:30.

PRAVILA ZA PRISTUP USMENOM ISPITU
1. Student treba imati računalo ili pametni telefon s mogućnošću video i audio veze (treba se uključiti u svom terminu ispitivanja).
2. Računalo (pametni telefon) treba biti udaljeno približno 1 m (izvan dometa i da se postigne adekvatna vidljivost tijekom ispitivanja).
3. Treba pripremiti indeks (identifikacija).
4. Student treba uključiti kameru i mikrofon prije nego pristupi ispitivanju.
5. Student treba biti sam u prostoriji (kamerom treba kratko prikazati prostoriju).
6. Nakon što završi ispitivanje, student se može isključiti s video veze.

Materijali s nastave iz kolegija Menadžment zaštite okoliša

Predavanje 1. i 2. dio.

Predavanje - Aspekti i ciljevi.

Predavanje - 4., 5. i 6. dio

Predavanje - 7. i 8. dio