Izvanredne konzultacije uživo, 24.09..2020 08:00-10:00 i 12:30-17:00. Maske obavezne.
Prema novim pravilima za doći na fizičke konzultacije potrebno je:

Ukoliko se konzultacije održavaju u prostorima Fakulteta, potrebno je imati specificirane termine konzultacija, a studenti svoj dolazak u prostore Fakulteta trebaju najaviti unaprijed putem on-line formulara na web stranici Fakulteta.

Sve obrane održati će se u dvorani 32 u četvrtak 24.9. s kratkom pauzom za dezinfekciju prije slijedećeg kandidata. Također će biti i online preko Zooma-a. Maske su obavezne za svih u hodniku i dvorani.

Konzultacije su srijedom fizički u kabinetu, ali je moguće i poslati zamolbu za online konzultacije.

Zbog preopterećenosti Merlina koristimo Zoom.

Možete koristiti mobitele da mi pokazujete stvari, ali da me čujete trebati će Vam slušalice

Materijale koje trebam pregledati molim pošaljite ranije mailom

Demonstratori:

Anamarija Mađer, V. godina, smjer Menadžment - asistent za online nastavu