OBAVIJEST - studenti koji 01. srpnja izlaze na ispit iz kolegija "Poslovanje u vanjskoj trgovini" pisati će ispit prema sljedećem rasporedu:
  • Studenti koji su slušali ispit tekuće studentske godine (odnosno studenti kojima je nastava bila organizirana online) imati će online usmeni ispit putem platforme Google meet (ispit počinje u 10h, a raspored je vidljiv na classroom-u d5j3aeo).
  • Studenti prethodnih generacija kojima je održavana standardna nastava imati će organiziran standardan ispit u dvorani. Ispit će se pisati u dvorani 3 u 10h.
Mole se svi studenti koji će pristupati ispitu u dvorani da se pridržavaju svih naputaka i preporuka Fakulteta odnosno Nacionalnog stožera za sigurnost kako ne bi ugrozili svoje ili tuđe zdravlje.