OBAVIJEST O ODRŽAVANJU ISPITA U LJETNOM ISPITNOM ROKU (2019./2020.)

U ljetnom ispitnom roku (2019./2020.) ispiti iz kolegija Osnove marketinga, Ponašanje potrošača, Upravljanje cijenama, održavat će se online, u terminima predviđenim za ispit (rokovi i točni termini održavanja ispita objavljeni su na službenoj internetskoj stranici Fakulteta: http://www.efzg.unizg.hr/za-studente-29717/ispitni-termini/9889).

Ispiti se provode u pisanom, open-book exam obliku, i to putem dvije platforme - Google Classroom i Google Meet. Stoga, osim prijave ispita, molim studente da se čim prije jave e-mailom (na spiri@net.efzg.hr), a kako bi dobili detaljnije informacije o provedbi ispita, kao i potrebni kôd za Google Classroom te poveznicu za Google Meet.

Pristupanje ispitu moguće je isključivo uz korištenje AAI identiteta (osobna e-mail adresa s nastavkom @net.efzg.hr) i pripadajućom lozinkom, te uz predočenje indeksa.

S poštovanjem,
prof. dr. sc. Sunčana Piri Rajh