NOVI TERMIN KONZULTACIJA

Konzultacije tijekom lejtnog semestra održavaju se srijedom od 13 do 15 h.

MENTORSTVA ZA SEMINARSKE I DIPLOMSKE RADOVE

Studenti koji žele pisati seminarski ili diplomski rad pod mojim mentorstvom mogu se s prijedlogom obratiti na vskare@efzg.hr. Kandidate primam do popunjenja kvote. Zbog velikog broja upita, nisam u mogućnosti primati studente koji nisu slušali neki od mojih kolegija ili ne studiraju smjer Marketing (Integrirani studij Poslovne ekonomije) i smjer Digitalni marketing (Stručni diplomski studij). Hvala na razumijevanju.

U nastavku navodim korisne informacije za studente koji pišu seminarski ili diplomski rad pod mojim mentorstvom:

Upute o diplomskom radu za polaznike Integriranog studija
Prilikom pisanja diplomskog rada na Integriranom studiju, studenti moraju slijediti sve informacije i upute o diplomskom radu na stranici Integriranog studija, smjer Marketing.

Upute o diplomskom radu za polaznike Diplomskog studija ("stari" studenti)
Prilikom pisanja diplomskog rada na Diplomskom studiju, studenti moraju slijediti sve informacije i upute o diplomskom radu na stranici Diplomskog studija, smjer Marketing.

Upute za citiranje
Prilikom izrade seminarskog i diplomskog rada potrebno je slijediti Upute za izradu popisa izvora na EFZG-u.