Dan informacijske tehnologije 2017

Povodom proslave 97. godišnjice Sveučilišta u Zagrebu Ekonomskog fakulteta Katedra za Informatiku organizira 12. Dan Informacijske tehnologije - Dan IT-a. Tema ovogodišnjeg okruglog stola je: "Digitalna transformacija"

Jedinstvene karakteristike digitalnih tehnologija omogućuju stvaranje inovativnih poslovnih modela i brojne disruptivne game-changing scenarije. Kompanije i institucije koje ne slijede digital or die načela gube korak za konkurentima, a digitalna transformacija se nameće kao snažan imperativ modernog poslovanja. Na okruglom stolu će se raspravljati o metodama digitalne transformacije, a ugledni gosti iz ponajboljih kompanija koje u svojoj poslovnoj praksi obrađuju navedene pojmove će prezentirati svoja iskustva i znanja iz toga područja.

Manifestacija će se održati u srijedu, 29. studenog 2017. godine u dvorani broj 7 Ekonomskog fakulteta - Zagreb, Trg J.F. Kennedyja 6 s početkom u 17.15

Program manifestacije uključuje:

• 17.15 – 17.20 Otvorenje skupa: pozdravni govori dekana Ekonomskog fakulteta - Zagreb prof.dr.sc. Lajoša Žagera i pročelnika Katedre za Informatiku prof.dr.sc. Ivana Strugara
  • Okrugli stol na temu "Digitalna transformacija"
    • Moderatori: prof. dr. sc. Mario Spremić i Ivan Maglić
    • Sudionici: Igor Grčić (Aruba), Ante Mandić (IN2), Marin Tadić (Oracle), prof. dr. sc. Velimir Srića (EFZG), Tomislav Vračić (Microsoft)
    • 17.20 – 17.40 uvodno izlaganje prof. dr.sc. Mario Spremić i Ivan Maglić
    • 17.40 – 17.50 Ante Mandić – IN2
    • 17.55 – 18.05 Marin Tadić – Oracle
    • 18.10 – 18.20 Tomislav Vračić – Microsoft – primjer iz državne uprave
    • 18.20 – 18.35 Krešimir Mlinarić – Adacta
    • 18.35 – 18.45 Igor Grčić – Aruba
    • 18.45 – 18.55 prof. dr. sc. Velimir Srića – EFZG – Digitalna transformacija – prilika za inovacije
    • 18.55 –  rasprava okruglog stola

Pozivamo studente, zaposlenike Fakulteta i sve zainteresirane da nam se pridruže. Iskreno se nadamo da ćete se odazvati pozivu za sudjelovanje na okruglom stolu te raspravom doprinijeti kvaliteti i zanimljivosti ovog događanja.