Nastavni materijali dostupni su putem aplikacije Google Classroom.

Upute za prijavu u aplikaciju Google Classroom:
  1. Prijava se moguća korištenjem AAI@EduHR korisničkih podataka na način da se kao korisničko ime koristi AAI s nastavkom @net.efzg.hr (npr. ihorvat@net.efzg.hr) te pripadajuća lozinka koja se koristi uz AAI@EduHR identitet.
  2. Prilikom prve prijave potrebno je odabrati opciju Student/Učenik.
  3. Za pristup kolegiju potrebno je upisati pristupni kod dodijeljen na nastavi ili prihvatiti pozivnicu dobivenu putem elektroničke pošte od nastavnika.
Kratke obavijesti povodom prvog tjedna nastave:

1. Seminarska nastava iz kolegija Informatika počinje prema satnici objavljenoj na Webu fakulteta.
  2. Prema Odluci Katedre za informatiku od 19.02.2019. godine, zamjena seminarskih grupa dodijeljenih službenom satnicom nije moguća!
  3. Mole se studenti da uvodnom satu svakako pristupe s uređaja pomoću kojeg mogu koristiti  mikrofon (smartphone, laptop, PC itd.).
  4. Prisustvovanje uvodnim vježbama preporučljivo je za sve studente.