Nastavni materijali dostupni su putem aplikacije Google Classroom.

Upute za prijavu u aplikaciju Google Classroom:
  1. Prijava je moguća korištenjem AAI@EduHR korisničkih podataka na način da se kao korisničko ime koristi AAI s nastavkom @net.efzg.hr (npr. iodrcic@net.efzg.hr) te pripadajuća lozinka koja se koristi uz AAI@EduHR identitet.
  2. Prilikom prve prijave potrebno je odabrati opciju Student/Učenik.
  3. Za pristup kolegiju potrebno je upisati pristupni kod (dodijeljen od strane asistenata) ili prihvatiti pozivnicu dobivenu putem elektroničke pošte od nastavnika.

Grupa 1_10_2_VRI-ŽVU koja ima termin predavanja utorkom od 16-18h ima pristupni kod za Google Classroom: lr2iuuu
Grupa 1_6_2_MET-NEM koja ima termin predavanja utorkom od 18-20h ima pristupni kod za Google Classroom:  tqeagic
Grupa 1_EKONOMIJA_IZV_ koja ima termin predavanja subotom od 8-10h ima pristupni kod za Google Classroom: ihwiha2

OBAVIJEST STUDENTIMA (akademska godina 2021/2022)!
Seminarska nastava iz kolegija Informatika počinje prema satnici objavljenoj na Webu fakulteta.

Nastava će se održavati online putem, korištenjem Google meet aplikacije, a poveznice na Google Meet aplikacije su dostupne u vašim Google Classroom-ima u koji ćete se prijaviti!

Mole se studenti da uvodnom satu svakako pristupe s uređaja pomoću kojeg mogu koristiti kameru i mikrofon (smartphone, laptop, PC itd.).
Prisustvovanje uvodnom predavanju obavezno je za sve studente!
Sve daljnje upute vezane uz održavanje nastave na vježbama iz kolegija Informatika studenti će dobiti na uvodnom predavanju.

Zamjena seminarskih grupa dodijeljenih službenom satnicom nije moguća!