Sveučilište u Zagrebu - Ekonomski fakultet

Brzi linkovi
Obavijesti za studente

​STUDENTI PROF. DR. SC. MLADENA VARGE
Zbog odlaska prof. dr. sc. Mladena Varge u mirovinu, studenti koji su mu dodijeljeni kao ispitivaču, ispite polažu prema slijedećem rasporedu:
Informatika – prof. dr. sc. Mirjana Pejić Bach
Poslovni informacijski sustavi – prof. dr. sc. Ivan Strugar
Baze podataka – prof. dr. sc. Katarina Ćurko
Upravljanje podacima – prof. dr. sc. Katarina Ćurko
Seminarski, završni i diplomski radovi – prof. dr. sc. Katarina Ćurko

PRISTUPANJE ISPITIMA KATEDRE ZA INFORMATIKU
Pristup ispitima svih kolegija Katedre za informatiku moguć je isključivo uz predočenje indeksa!

TESTOVI NA RAČUNALIMA
Raspored testova na računalima za vrijeme ispitnih rokova možete pronaći ovdje.

POZIV STUDENTIMA ZA PRIJAVU NA MJESTO DEMONSTRATORA

Obrazac prijave nalazi se na ovom linku.
Predložak i uputstva za popunjavanje Europass CV-ja mogu se skinuti na ovom linku.

Jasmina Pivar
Voditeljica demonstratora - Katedra za informatiku

DEMONSTRATURE
Demonstrature iz kolegija Katedre za informatiku se održavaju u slijedećim terminima:
  • Srijedom 14-16, dv. 40
  • Četvrtkom 08-10, dv. 42
  • Petkom 16-17, dv. 42

SURADNJA IZMEĐU HRVATSKOG INFORMACIJSKOG I DOKUMENTACIJSKOG DRUŠTVA I KATEDRE ZA INFORMATIKU
Predstavnici HID-a i Katedre za informatiku Ekonomskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu sastali su se u srijedu 16. ožujka 2016. u prostorijama Katedre na Trgu J. F. Kennedyja 6 u Zagrebu kako bi razgovarali o mogućnostima suradnje.
Sudionici sastanka su se upoznali s aktivnostima HID-a i Katedre za informatiku, a u razgovoru su se  pokazala moguća područja zajedničkih aktivnosti između stručnjaka okupljenih u HID-u i Katedre za informatiku poput edukacije, istraživanja i sl. Dogovorena je daljnja suradnja na unaprijeđenju nacrta planiranog specijalističkog studija kojeg će provoditi Katedra za informatiku, te na razvoju mogućnosti uključivanja stručnjaka HID-a u druge aktivnosti Katedre za informatiku.