Objavljujemo 4. natjecanje u prezentacijskim vještinama na engleskome jeziku Organize Your Talk 2016 u kojem će sudjelovati studenti prve godine kolegija Poslovni engleski 1. Deset timova natjecat će se za jednu nagradu publike i tri nagrade žirija u subotu 12.3. od 10 sati u dvorani 3 na EFZG.

O nagradama sponzora, EFZG (1 kolegij s BDiB studijskog programa), INA d.d. (donacija i praksa), EY (donacija i praksa), British Council (ispit IELTS), i OUP (online materijali i udžbenici), odlučivati će žiri u sastavu gđa Ines Bezjak Kožnjak, stručnjak koordinator za regrutiranje i selekciju, Ina d.d., gđa  Anica Vrlec Bartolić, direktorica ljudskih resursa, Ernst & Young d.o.o., dr.sc. Olinka Breka, viši predavač engleskoga jezika, Fakultet strojarstva i brodogradnje, Prof.dr.sc. Ivan Strugar (Katedra za informatiku), Prof.dr.sc. Dubravka Sinčić Čorić (Katedra za marketing),  Dr. Conor Snowden, direktor British Councila za Hrvatsku i Sloveniju.

Katedra za poslovne strane jezike