2. ENERGETSKA KONFERENCIJA: Energetski strateški prioriteti i kapitalna ulaganja u Hrvatskoj

Na Ekonomskom fakultetu 29. ožujka 2019. održat će se 2. Energetska konferencija: Energetski strateški prioriteti i kapitalna ulaganja u Hrvatskoj. Konferencija će se održati u Kongresnoj dvorani s početkom u 9 sati.

Cilj konferencije je potaknuti razmjenu ideja i mišljenja te pružanje praktičnih preporuka za unapređenje energetskoga tržišta Republike Hrvatske kroz dijalog glavnih sudionika na energetskom tržištu i države. Konferencija je namijenjena svim javnim i privatnim tvrtkama, poslovnim savjetnicima, inženjerima, ekonomistima i pravnicima, akademskoj zajednici, Vladinim i nevladinim organizacijama.

Konferenciju organiziraju Ekonomski fakultet - Zagreb, Institut za javne financije i KPMG Croatia d.o.o. pod pokroviteljstvom Ministarstva zaštite okoliša i energetike.

Više informacija i program konferencije pogledajte ovdje